Back to Top

+420 724 253 266

Regional Příbram - pozvánka

12. 09. 2018
Jan Přikryl
0

Šipkový klub Terryho máma pořádá 22. 9. 2018 na Bowling baru na Chmelnici, Aloise Jiráska 264, Příbram IV, 2. patro, turnaj III. kategorie České Šipkové organizace v klasických šipkách. Bar bude otevřen od 12:45.

Připraveno máme 6 terčů.
Prezentace dvojic je do 13 hodin a startovné za dvojici je 100,- Kč.
Prezentace jednotlivců je do 15 hodin a startovné je 100,- Kč za hráče. Při minimálním počtu 8 žen bude samostatný ženský turnaj.
80% startovného bude rozděleno do výher.

Formát turnaje:
Dvojice - Skupiny, 501 DO dle počtu přihlášených dvojic.
Jednotlivci - Skupiny, 501 DO na 3 vítězné legy, Následný KO pavouk.

Turnaje III. kategorie ČŠO se mohou zúčastnit pouze hráči registrovaní v ČŠO. Registraci hráče je možné za poplatek 100,- Kč zařídit přímo na místě.

Těšíme se na všechny hráče i přátele šipkového sportu.

Vaše Terryho máma

 

 

 

Přihlášením se na tento turnaj každý účastník bere na vědomí, že ČŠO zpracovává osobní údaje v platném formátu ČŠO a to v podobě přihlášky, startovní listiny, rozlosování turnaje a výsledků na webu ČŠO (https://www.czechdarts.org) a v informačním systém STEDAR (https://www.stedar.org). Více informací na https://www.czechdarts.org/rubrika/ochrana- osobnich-udaju

V průběhu akce budou pořizovány zpravodajské fotografie, sloužící k informování veřejnosti o proběhlém závodě, vyúčtování dotací na akci atd. v souladu s § 89 zákona č. 89/2012 sb., Občanského zákoníku.

Dále zde mohou být pořizovány fotografie k osobní potřebě hráčů (jako vzpomínka na závody, pro propagaci Vašeho klubu) zejména z vyhlášení výsledků a průběhu hry. V případě, že nesouhlasíte s fotografováním, oznamte to prosím explicitně fotografovi.