Back to Top

+420 724 253 266

Přestupy 2020/21

09. 09. 2020
Radek Schulz
0

Schválený mimořádný přestup:

dle G2.6 odstavec (b) nástupu do zaměstnání, nebo změně místa zaměstnání současně se změnou trvalého bydliště

Lenka Horská z Žraloci Svitavy do DC RR Březová

 

Schválené přestupy:

 

Stanislav Surma z HQ steelers Havířov do Steelers Havířov
Tomáš Stříbrný z HQ steelers Havířov do Steelers Havířov
Marek Polyák z HQ steelers Havířov do Steelers Havířov
Radim Pavlík z HQ steelers Havířov do Steelers Havířov
Břetislav Dík z HQ steelers Havířov do Steelers Havířov
Martin Vácha z HQ steelers Havířov do Steelers Havířov
Michael Bajer z HQ steelers Havířov do Steelers Havířov
Jan Prudký z HQ steelers Havířov do Bulls-eye Riviéra
David Pokluda z Maníci do Bulls-eye Riviéra
Jan Koždoň z Maníci do Bulls-eye Riviéra
Libor Rumián z Maníci do Bulls-eye Riviéra
Patrik Pavlorek z Ripper Ostrava do šipky-obchod-otrava
Otakar Carbol z Amateurs do deHydra
Štefan Čujdík z Amateurs do deHydra
Jiří Lacina z Amateurs do deHydra
Libor Milerski z Amateurs do deHydra
Jiří Podhora z Amateurs do deHydra
Jaroslav Urbančok z Amateurs do deHydra
Patrik Pixa z PBL Army do Bejvávalo u kolečka B
Vít Vrbický z Akademie DC do ATK
Lukáš Koudelka z Black Panthers do DC Alien
Robert Přibyl z Horní Rozteely Praha do Blankyt
Tomáš Houdek z Crazy Steel do Olympia Jindřichův Hradec
David Pavlů z Crazy Steel do Olympia Jindřichův Hradec
Jan Horák z Crazy Steel do Olympia Jindřichův Hradec
Roman Beneš z Indianas Darts Steel Club do Kamikaze Kněžice
Petr Veselý z Indianas Darts Steel Club do Kamikaze Kněžice
Roman Diviš z Indianas Darts Steel Club do Kamikaze Kněžice
Miroslav Caha z HŠK Třebíč do Indianas Darts Steel Club
Karolína Rysová z DC Barflies do ŠK Pivnice Radegast
Martin Opavský z Pytlíci z Kraje do Knížata Slatiňany
Ondřej Plítek z Abstineti Rotunda do Knížata Slatiňany
František Vaněček z Sport Club 1930 do K2 Steel
David Houdek z Dart Vaderas do Barflies
David Michal z Moskyt Praha do Barflies
Karel Bidlo z Vostrý Koně Pardubice do Avengers Dašice
Daniel Čermák z Abstineti Rotunda do Avengers Dašice
Jakub Jiroušek z Pytlíci z Kraje do Avengers Dašice
David Kummer z PBL Army do CDC Brno
Petr Hlávka z Slušnej oddíl Jihlava do Formanský Dravci B
Radek Novák z Slušnej oddíl Jihlava do Formanský Dravci B
Jiří Kučera z Pivárna Sloup do DC Vandals Blansko
Michal Pelíšek z Pivárna Sloup do DC Vandals Blansko
Karel Brychta z Pivárna Sloup do DC Vandals Blansko
Martin Vaculovič z Pivárna Sloup do DC Vandals Blansko
Libor Kocman z Pivárna Sloup do DC Vandals Blansko
Ondřej Fryštacký z Hell Dragons do Guru-Caffé Nekonečný příběh..
Michal Březovják z Hell Dragons do Guru-Caffé Nekonečný příběh..
Pavla Jurigová z Hell Dragons do Guru-Caffé Nekonečný příběh..
Martin Kliment z Black Panthers do Guru-Caffé Nekonečný příběh..
Ondřej Běťák z Valašští Draci do Valašská křídla 2014
Martin Krýsl z Legendario Plzeň B do BSOD Přeštice
Radim Krieglstein z Legendario Plzeň B do BSOD Přeštice
Marek Rajtmajer z Legendario Plzeň A do Poster Guys A
Patrik Patera z Poster Guys A do Legendario Plzeň A
Michal Funk z PBL Army do Bejvávalo u kolečka B
Jan Bednář z PBL Army do Bejvávalo u kolečka B
Pavel Frei z No A!M do AVH Strančice
Marcel Adam z Bilý Tygři Jičín do Excalibur Steel
Miloslav Miller z Bilý Tygři Jičín do Excalibur Steel
Alois Richter z DC Jakoby do DC Marná snaha Bystřice N.P.
Filip Procházka z Saloon Brandýs do NO A!M
Filip Bubaň z Steel Devils do Dc Vrchlabí sklípek steel