Back to Top

+420 724 253 266

Mistrovství ČR družstev 2018/2019

25. 05. 2019
Jan Přikryl
0

V pražském Bulldogs Darts Pubu probíhá 25. a 26. května 2019 Mistrovství ČR družstev 2018/2019. 16 družstev se kvalifikovalo z oblastních ligových soutěží a utkávají se o 100 000 Kč, když vítězné družstvo obdrží 40 000 Kč.

Hraje se ve čtyřech čtyřčlených skupinách, kompletní zápis včetně čtyřher a kriketu. Postupují dva do KO pavouka.

SKUPINA A

1. Gibsters Knínice          6
2. Bombarďáci   A            4

3. Poster Guys A             2
4. Žraloci Cerhenice        0

Žraloci Cerhenice  - Poster Guys A  8:10

Gibsters Knínice  - Bombarďáci   A  10:8

Žraloci Cerhenice  - Bombarďáci   A 4:14

Gibsters Knínice  - Poster Guys A    11:7

Žraloci Cerhenice  - Gibsters Knínice 8:10

Poster Guys A - Bombarďáci   A  4:14

 

SKUPINA B

1. Steel Krnov                   6
2. Scorpions Plzeň ​          4

3. Valašské křídla 2014      2
4. Dřeváci                           0

Scorpions Plzeň  - Steel Krnov 6:12

Valašské křídla 2014- Dřeváci  11:7

Scorpions Plzeň  -  Dřeváci  10:8

Valašské křídla 2014 - Steel Krnov 5:13

Scorpions Plzeň - Valašské křídla 2014

Dřeváci  - Steel Krnov 8:10

 

SKUPINA C

1. Gerlich Steel Fulnek     6
2. Barbaři Sedlec              4

3. D.C.O.B.                         2
4. DC Budějce                    0

Gerlich Steel Fulnek - D.C.O.B.  13:5

Barbaři Sedlec - DC Budějce      11:7

Gerlich Steel Fulnek - DC Budějce 10:8

Barbaři Sedlec - D.C.O.B.    17:1

Gerlich Steel Fulnek - Barbaři Sedlec 12:6

DC Budějce  - D.C.O.B.  7:11

 

SKUPINA D

1. Klub 44 Liberec           4
2. Kališníci Litoměřice    3   
(lepší vzájemný zápas)
3. Bílí Tygři Jičín               3
4. ATK                              2

Bílí Tygři Jičín - ATK       11:7

Kališníci Litoměřice -  Klub 44 Liberec 9:9 (21:22)

Bílí Tygři Jičín  -  Klub 44 Liberec  9:9 (23:23) 

Kališníci Litoměřice - ATK  5:13

Bílí Tygři Jičín - Kališníci Litoměřice 7:11

Klub 44 Liberec - ATK 10:8

 

Čtvrtfinále

Gibsters Knínice (A1) - Scorpions Plzeň (B2)   10:4

Barbaři Sedlec (C2) - Klub 44 Liberec (D1)  6:10

Gerlich Steel Fulnek (C1) - Kališníci Litoměřice (D2) 10:4

Bombarďáci A (A2) - Steel Krnov (B1) 10:7

 

Semifinále

Gibsters Knínice - Klub 44 Liberec   10:1
Gerlich Steel Fulnek - Bombarďáci A 10:7

Finále

Gibsters Knínice - Gerlich Steel Fulnek 3:10

 

Výsledky

1. místo    Gerlich Steel Fulnek      40 000 Kč
2. místo    Gibsters Knínice            20 000 Kč
3. místo    Bombarďáci A                10 000 Kč
3. místo    Klub 44 Liberec              10 000 Kč
5. místo    Scorpions Plzeň               5 000 Kč
5. místo    Kališníci Litoměřice         5 000 Kč
5. místo    Steel Krnov                       5 000 Kč
5. místo    Barbaři Sedlec                  5 000 Kč