Příští turnaje

Regional
Most 11.10.

Regional
Havířov 11.10.

Regional
Bulldogs 11.10.

Regional
Přerov 12.10.

Regional
Blatná 18.10.

Regional
Skořenice 24.10.

ČP V
Skořenice 25.10.

Regional
Ostrava 8.11.

Czech Open
Praha 21.-23.11.

Regional
Havířov 6.12.

Liga 2014/2015
Rozjeď ligu
Praha
Východní Čechy
Jižní Čechy
Moravskoslezsko
Ústecko
Zlínsko

Leták A5 na ligu

Turnájky
Pondělí
Brouk
Úterý
Litoměřice
Příbram
Středa
Kadaň
Čtvrtek
Ostrava
Beroun
Pátek
Desítka
Sobota

Neděle
Přerov
Mezihoří
Bělčice

Výsledky turnajů
Výsledky turnajů

MČR páry 2.5.2010

MČR jednotlivci 1.5.2010

ČP IV 27.3. Skořenice

ČP III 6.3. Žabčice

ČP II 30.1. Bulldogs

ČP I 16.1. Zlatníky

ČP V 29.8. Senohraby

MČR páry 2.5.2009 Praha

MČR singly 1.5.2009 Praha

ČP IV 11.4. Přerov

ČP III 7.3. Zlatníky

ČP II 31.1. Žabčice

ČP I 17.1. Bulldogs

ČP VII 13. 12. Praha

Regional so 25. 10. Senohraby

Regional so 25. 10. Chomutov

Regional so 18. 10. Ruda

Regional so 18. 10. Šenov

Regional 18. 10. Bělčice

ČP VI 4. 10. Zlatniky

Regional 27. 9. Zlatníky

Regional 27. 9. Chomutov

MR družstev 20. 9. Bulldogs

Regional 13. 9. Bulldogs

Český pohár V 23. 8. Senohraby
Regional 9. 8. Šenov

Regional 9. 8. Bělčice

Regional - Mezihoří Open 2. 8. Mezihoří

Regional - Qýčepu Open 12. 7. Senohraby
Regional 28. 6. Šenov

Regional 28. 6. Chvojkovice

Regional 21. 6. Zlatníky

Regional 14. 6. Bělčice

Regional 31. 5. Šenov

Regional 31. 5. Chvojkovice

Regional 17. 5. Bělčice

Regional 17. 5. Zlatníky

Regional čt 8. 5. Přerov

MR jednotlivců 3. 5. 2008 Praha
Regional 26. 4. Šenov

Regional so 26. 4. Přerov

Regional 19. 4. Bělčice

Regional 19. 4. Chvojkovice

MR žáci, junioři, veteráni 2008
Regional 12. 4. Beroun

Regional 12. 4. Brno

ČP IV 5. 4. Zlatníky
Regional 28. 3. Desítka

Regional 22. 3. Šenov

Regional 15. 3. Zlatníky

ČP III Bulldogs 8. 3.

MČR párů 2008 Senohraby

Regional 1. 3. Přerov

Regional 1. 3. Brno

Regional Chvojkovice 1. 3.

Regional 16. 2. Brno

Regional 16. 2. Bělčice

Regional 16. 2. 2008 Zlatníky

Regional 10. 2. Přerov

ČP II 2. 2. Praha

Regional Přerov
26. 1.

Regional Chvojkovice 26. 1.

Regional Brno
26. 1.

Regional Zlatníky 19. 1.

ČP I 12. 1. Senohraby

TOP 16 - 5. 1. Senohraby

Regional 21. 12. Desítka

ČP VII - Vánoční 15. 12. Praha

Regional 8. 12. Přerov

Regional 24. 11. Přerov

Regional 24. 11. Žabčice

Regional 24. 11. Bělčice

Regional 24. 11. Zlatníky

27. 10. Regional Brno

27. 10. Regional Zlatníky

20. 10. Regional Bělčice

13. 10. Regional Přerov

so 13. 10. Regional Chvojkovice

6. 10. ČP VI Zlatníky
22. 9. Regional Zlatníky

22. 9. Regional Žabčice

22. 9. Regional Bělčice

8. 9. ČP V Senohraby

3. 9. Regional Přerov

2. 9. 2007 Ligové finále

1. 9. Regional Praha

1. 9. 2007 MČR družstev

25. 8. Regional Brno

11. 8. Regional Praha

10. 8. Regional Přerov

5. 8. Mezihoří Open

28. 7. Qýčepu Open

27. 7. Regional Brno

21. 7. Regional Přerov

14. 7. Regional Praha

ne 24. 6. Regional Žabčice

23. 6. Regional Zlatníky

16. 6. MR páry

4. 6. Regional Přerov

26. 5. Regional Zlatníky

18. 5. Regional Brno

14. 5. Regional Přerov

12. 5. Regional Chvojkovice

5. 5. MR singly 2007
30. 4. Regional Přerov

28. 4. Český pohár IV

27. 4. Regional Brno

21. 4. Regional Senohraby

MR mládeže a veteránů

7. 4. Regional Praha

24. 3. ČP III

12. 3. Regional Přerov

10. 3. Regional Zlatníky

10. 3. Regional Tábor

3. 3. Regional Žabčice

2. 3. Regional Desítka

24. 2. Regional Brno

24. 2. Regional Tábor

10. 2. ČP II

3.2. Regional Přerov

2. 2. Regional Zlatníky

27. 1. Regional Chvojkovice

13. 1. ČP - Zlatníky

7. 1. Regional Přerov

6. 1. TOP 16 Senohraby

22. 12. Regional Desítka

16. 12. Vánoční pohár 2006

9. 12. Regional Přerov

2. 12. Regional Zlatníky

25. 11. Regional Chvojkovice

12th Czech Open

28. 10. Regional Brno

14. 10. Regional Praha

7. 10. ČP VI Zlatníky

9. 9. ČP V Stará Huť

27. 8. ČP páry Kadaň

26. 8. MR družstev Kadaň

19.8. Chvojkovice - Regional Pha

5.8. Mezihoří Open - Regional StČ

29.7. Zlatníky - Regional StČ

Regional Praha

MR párů

Regional JM

MR jednotlivců

Regional Praha V

Regional StČ

Regional JM

Regional StČ IV

MR žáků, juniorů a veteránů

ČP IV

ČP III

Regional Praha III

ČP II

ČP I

Regional ČŠO Praha

MR družstev 2005

XIII. MR párů 2005

XIII. MR jednotlivců 2005

Články - šipky

Změřte si svou výkonnost

15. Valná hromada ČSTV opět rozhodovala o přijetí šipkařů do svých řad

Šipky vs ČSTV - a něco navíc

Copyright
Copyright:
Jiří Lukáš, 2001
SgtPepik, 2002
ČŠO E-mail
RSS
Google PageRank Checker

Reklama
Sportingbet.cz


Český pohár I - Senohraby
Vydáno dne 13. 01. 2008 (5887 přečtení)

V Senohrabech 12. 1. 2008 vyhráli Český pohár I Radek Schulz, Zuzana Štěpánová a pár Pavel Drtil - Miloslav Navrátil.

77 mužů, 11 žena a 36 párů se utkalo v Senohrabech v první fázi ve skupinách. Z favoritů klopítli v párech Valek-Hoffmann, kteří nepostoupil do pavouka. V singlech pak překvapilo 2. místo Hoffmanna a Navrátila ve skupině.

Radek Schulz doputoval do finále přes Chomouta 4:1, Brejchu 4:3, Šebka 2:1 (1:2, 2:1, 2:0) a Drtila 2:1 (0:2, 2:1, 2:1). Z druhé strany putoval do svého prvního finále Roman Schýbal přes Skúpého 4:1, Koderu 4:2, Touše 2:1 (0:2, 2:1, 2:1) a Miklase Touše 2:1 (0:2, 2:1, 2:1). Ve finále pak vyhrál Radek Schulz 3:1 (2:0, 1:2, 2:1, 2:1).

V ženách Zuzana Štěpánová porazila Mílu Jirkalovou 4:2, stejně jako Katku Nagyovou v semifinále. Marika Benešová přešla přes Terezu Zárybnickou 4:0, stejně tak přes Lenku Schedivou. Ve finále si hráčky držely podání do stavu 3:3 a dva legy v řadě rozhodly o vítězství Zuzany Štěpánové 5:3.

Kompletní pavouky a statistiky finálových zápasů ZDE. Nejvyšší zavření: Marika Benešová - 152

Nejvíce 180: Miloslav Navrátil - 10x, Martin Kapucián 6x, Karel Sedláček 5x.

Klikni pro zvětšení

ČP I muži

ČP I muži

ČP I ženy

Muži:
1. Schulz Radek DC Agónie Blankyt
2. Schýbal Roman STS Chvojkovice Brod
3. Drtil Pavel DC Toi Toi Dixi Bratislava

Miklas David DC Bizoni
5. Touš Petr DC Bizoni

Jeníček Jiří DC Letná Praha

Kapucián Martin DC Toi Toi Dixi Bratislava

Šebek Miroslav DC Podlesáci
9. Hoffmann Martin DC Podlesáci

Navrátil Miloslav DC Toi Toi Dixi Bratislava

Jirkal Pavel DC Letná Praha

Sedláček Karel DC Toi Toi Dixi Bratislava

Hotovec Miroslav DC Mezihoří

Polach Marek DC Toi Toi Dixi Bratislava

Brejcha Jiří Plzeň

Kodera Pavel DC Qýčepu
17. Hynčica Petr Atlantis Přerov

Skúpý Jan DC Frogs Žabčice

Dufek Pavel DC Agónie Blankyt

Valek Daniel DC Podlesáci

Koutný Tomáš DC Qýčepu

Fojtík Petr Praha

Korda David DC Bizoni

Korda Pavel ml. DC Bizoni

Procházka Jaroslav ml. STS Chvojkovice Brod

Fitz Daniel Přerov

Slabý Erik DC Letná

Jelínek Vlastimil DC Qýčepu

Pavičevič Dimitrije DC Agónie Blankyt

Slavík Filip ŠK Ježek Chomutov

Rejent Jakub Mendosino Joint 90210

Chomout Jaroslav Tábor
33. Zázvorka Bedřich ŠK Ložisková Mafie Pšov

Kolínský Albert DARTAGNAN Club Pha

Pauzr Jiří DC Bizoni

Bednář Lubomír DC Slovácko

Turcaj Vladimír DC Bizoni

Jaroš Václav DC Qýčepu

Hájek Zdeněk Litoměřice

Rajman Richard Mexiko Chomutov

Štoksa Ondřej DC Qýčepu

Hybner Oldřich Camino Kadaň

Gajdoš Jiří Mendosino Joint 90210

Balog Vladislav Litoměřice

Peč Tomáš Kadaň

Vališ Sláva Hořice v Podkrkonoší

Zmidloch Jindřich Tichej Brouk
49. Srp Jiří DC Bizoni

Veselý Michal DC Qýčepu

Vilímek Dušan DC Bárka

Klekar Vladimír DC Bárka

Rathuský Jiří DC Qýčepu

Bogdán Milan DC Jumpa

Schieferdecker Václav ml. ŠK Ložisková Mafie Pšov

Pružinec René Kousal Twist Trutnov

Zvára Roman DC Mezihoří

Sucharda Petr Trutnov

Key Andy Mendosino Joint 90210

Menšík Daniel Mendosino Joint 90210

Bürger Jan Mendosino Joint 90210

Turan Michal Evaň

Stoklasa Jan Světlá nad Sázavou

Pospíchal Tomáš Karlovy Vary
65. Hochman Martin ŠK Drak Brno

Rouč Petr ŠK Ložisková Mafie Pšov

Stredák Branislav DC Bárka

Příkazský Miroslav DC Frogs Žabčice

Sušek Petr Tábor

Dolejš Viktor Klatovy

Jeníček Jiří st. DC Letná Praha

Přikryl Jan DC Qýčepu

Šmolík Dalibor STS Chvojkovice Brod

Pink Jiří DC Qýčepu

Bulan René st. DC Mezihoří

Černý David Evaň

Bábovský Jakub DC Qýčepu

Ženy:
1. Štěpánová Zuzana Tábor
2. Benešová Marika Chropyně
3. Schedivá Lenka DC Toi Toi Dixi Bratislava

Nagyová Katarína DC Bizoni
5. Vojtková Blanka ŠK Drak Brno

Jirkalová Milena AJETO Letná

Zárybnická Tereza Nymburk

Kotíková Michala Praha
9. Čepelová Kateřina DC Qýčepu

Pavlíková Alena Přerov
11. Kováčová Anna Praha

Páry:
1. Navrátil Miloslav DC Toi Toi Dixi Bratislava

Drtil Pavel DC Toi Toi Dixi Bratislava
2. Kapucián Martin DC Toi Toi Dixi Bratislava

Sedláček Karel DC Toi Toi Dixi Bratislava
3. Dufek Pavel DC Agónie Blankyt

Schulz Radek DC Agónie Blankyt

Šebek Miroslav DC Podlesáci

Polach Marek DC Toi Toi Dixi Bratislava
5. Touš Petr DC Bizoni

Miklas David DC Bizoni

Jeníček Jiří DC Letná Praha

Jirkal Pavel DC Letná Praha

Koutný Tomáš DC Qýčepu

Veselý Michal DC Qýčepu

Hochman Martin ŠK Drak Brno

Skúpý Jan DC Frogs Žabčice
9. Hynčica Petr Atlantis Přerov

Fitz Daniel Přerov

Turcaj Vladimír DC Bizoni

Jeníček Jiří st. DC Letná Praha

Slabý Erik DC Letná Praha

Kodera Pavel DC Qýčepu

Hybner Oldřich Camino Kadaň

Peč Tomáš Kadaň

Balog Vladislav Litoměřice

Hájek Zdeněk Litoměřice

Rouč Petr Ložisková Mafie Pšov

Zázvorka Bedřich Ložisková Mafie Pšov

Jaroš Václav DC Qýčepu

Slavík Filip ŠK Ježek Chomutov

Rajman Richard Mexiko Chomutov

Schieferdecker Václav ml. ŠK Ložisková Mafie Pšov
17 Klekar Vladimír DC Bárka

Stredák Branislav DC Bárka

Srp Jiří DC Bizoni

Korda David DC Bizoni

Valek Daniel DC Podlesáci

Hoffmann Martin DC Podlesáci

Čepelová Kateřina DC Qýčepu

Jelínek Vlastimil DC Qýčepu

Key Andy Mendosino Joint 90210

Bürger Jan Mendosino Joint 90210

Vališ Sláva Hořice v Podkrkonoší

Štěpánová Zuzana Tábor

Sušek Petr Tábor

Chomout Jaroslav Tábor

Pružinec René Trutnov

Sucharda Petr Trutnov
25. Jirkalová Milena AJETO Letná

Vojtková Blanka DC Steels Brno

Korda Pavel ml. DC Bizoni

Pauzr Jiří DC Bizoni

Nagyová Katarína DC Bizoni

Schedivá Lenka DC Toi Toi Dixi Bratislava

Bogdán Milan DC Jumpa

Šmolík Dalibor STS Chvojkovice Brod

Čadek Roman DC Letná Praha

Zmidloch Jindřich Tichej Brouk

Rathuský Jiří DC Qýčepu

Štoksa Ondřej DC Qýčepu

Menšík Daniel Mendosino Joint 90210

Rejent Jakub Mendosino Joint 90210

Schýbal Roman STS Chvojkovice Brod

Procházka Jaroslav ml. STS Chvojkovice Brod
33. Vilímek Dušan DC Bárka

Gajdoš Jiří Mendosino Joint 90210

Pink Jiří DC Qýčepu

Bábovský Jakub DC Qýčepu

Turan Michal Evaň

Černý David Evaň

Benešová Marika Chropyně

Pavlíková Alena Přerov


Související články:
Konečné pořadí Českého poháru 2008 (25.02.2009)
TOP 16 2008 - doplněno (04.01.2009)
Regional ČŠO - Bělčice (30.12.2008)
Nominace na TOP 16 (23.12.2008)
Český pohár VII - Bulldogs (14.12.2008)
Regional ČŠO - Zlatníky (25.11.2008)
Regional ČŠO - Bělčice (16.11.2008)
Regional ČŠO - Chomutov (26.10.2008)
Regional ČŠO - Bělčice (22.10.2008)
Český pohár VI - Zlatníky (05.10.2008)
Regional ČŠO - Chomutov (30.09.2008)
Regional ČŠO - Zlatníky (30.09.2008)
M ČR družstev 2008 (20.09.2008)
Regional ČŠO - Bulldogs (16.09.2008)
Český pohár V - Senohraby (24.08.2008)
Regional ČŠO - Šenov (12.08.2008)
Regional ČŠO - Bělčice (12.08.2008)
Mezihoří Open 2008 (03.08.2008)
Qýčepu Open 2008 (13.07.2008)
Regional ČŠO - Šenov (07.07.2008)
Regional ČŠO - Chvojkovice (07.07.2008)
Regional ČŠO - Zlatníky (24.06.2008)
Regional ČŠO - Bělčice (18.06.2008)
Regional ČŠO - Chvojkovice (03.06.2008)
Regional ČŠO - Bělčice - update (22.05.2008)
Regional ČŠO - Zlatníky (20.05.2008)
Regional ČŠO - Přerov (16.05.2008)
Regional ČŠO - Šenov (29.04.2008)
Regional ČŠO - Přerov (29.04.2008)
Regional ČŠO - Bělčice (21.04.2008)
Regional ČŠO - Chvojkovice (20.04.2008)
Regional ČŠO - Beroun (18.04.2008)
Regional ČŠO - Brno (16.04.2008)
Český pohár IV - Zlatníky (06.04.2008)
Regional ČŠO - Desítka (06.04.2008)
Regional ČŠO - Šenov (02.04.2008)
Regional ČŠO - Zlatníky (20.03.2008)
Český pohár III - Praha (09.03.2008)
Regional ČŠO - Přerov (05.03.2008)
Regional ČŠO - Chvojkovice (05.03.2008)
Regional ČŠO - Brno (05.03.2008)
XVI. Mistrovství ČR párů 2008 (24.02.2008)
Regional ČŠO - Zlatníky (19.02.2008)
Regional ČŠO - Bělčice (18.02.2008)
Regional ČŠO - Brno (18.02.2008)
Regional ČŠO - Přerov (18.02.2008)
Regional ČŠO - Přerov (06.02.2008)
Český pohár II - Praha (04.02.2008)
Regional ČŠO - Chvojkovice (31.01.2008)
Regional ČŠO - Brno (30.01.2008)
Regional ČŠO - Zlatníky (21.01.2008)
Termínovka 2008 (01.01.2008)
Termínovka 2008 - návrh (26.11.2007)

Více... | Autor: Lenon | Komentářů: 1 | Informační e-mailVytisknout článek

Rozjeď stelovou ligu i u Vás!
Rozjeď stelovou ligu i u Vás!

Novinky

29.08.2014: Termínovka 2014
Změna termínů Regionálů v Jižních Čechách na konci roku.

Czech Open 14

Reklama


Obchod

Termíny turnajů

Termínovka ČŠO 2014 - XLS

Termínovka WDF

Žebříčky
  • ČŠO Muži
  • ČŠO Ženy
  • ČŠO Páry
  • PDC
  • WDF

  • Aktualizace Vysvětlivky

    Czech Open 13

    RESULTS

    Entries:
    Men:411 Women:85
    MPairs:123 WPairs:35
    MixedPairs:60
    Boys:23 Girls:4
    Warmup Men:185 Warmup Women:35

    Czech Open 12
    RESULTS

    Entries:
    Men:402 Women:99
    MPairs:158 WPairs:45
    MixedPairs:65
    Boys:28 Girls:12
    Warmup Men:165 Warmup Women:26

    Czech Open 11
    Entries:
    Men:405 Women:81
    MPairs:131 WPairs:30
    MixedPairs:41
    Boys:23 Girls:7
    Warmup Men:141 Warmup Women:18

    Šipky v TV
    Eurosport

    Sport1 - DE
    Skysports

    Internet streamy

    Czech Open 10
    You are welcome!

    Czech Open website

    Entries:
    Men:344 Women:58
    MPairs:103 WPairs:22
    MixedPairs:36
    Boys:19 Girls:5
    Warmup Men:104 Warmup Women:22

    Kontakt
    Česká šipková organizace
    Pražská 16
    102 21 Praha 10
    člen World Darts Federation

    Korespondenční adresa:
    Františka Kadlece 8
    180 00 Praha 8
    ČŠO E-mail

    Předseda Jan Přikryl
    Mobil: +420 724 253 266
    Volejte předsedovi!

    O ČŠO - šipky

    Představenstvo


    Stanovy


    Pravidla


    IČ: 448 47 297


    ČÚ: 170501/5500

    Tento web site vytvořil Sgt.Pepik prostřednictvím phpRS.